شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان شرقی
ساعت: 10:35 منتشر شده در مورخ: 1398/07/14 شناسه خبر: 1527547
گزارشی که استاندار و پزشکیان را پای پروژه کشاند؛

وعده جدید برای اتوبانِ وعده‌ها/ مطالبه تخفیف یافته سهندی‌ها: تا زمستان یکی از مسیرها افتتاح شود!

وعده جدید برای اتوبانِ وعده‌ها/ مطالبه تخفیف یافته سهندی‌ها: تا زمستان یکی از مسیرها افتتاح شود!
استاندار آذربایجان شرقی که پیش از این از افتتاح این شریان مهم ارتباطی تا پایان شهریور ماه خبر داده بود، این بار به وعده تسریع در اتمام بسنده کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از تبریز بیدار، گزارش های انتقادی این سایت خبری و دیگر رسانه ها در خصوص خلف وعده دولت برای افتتاح آزادراه تبریز سهند تا پایان شهریور ماه، استاندار آذربایجان شرقی و نائب رئیس مجلس از محل پروژه افتتاح کردند.

محمدرضا در حاشیه این بازدید  بر ضرورت تسریع در اتمام عملیات اجرایی تاکید کرده و گفت: بهره‌برداری از این آزادراه یکی از مطالبات بحق مردم استان است که نقش بسیار موثری در کاهش مدت زمان سفر در منطقه و دسترسی اسکو و سایر شهرهای منطقه به مرکز استان خواهد داشت.

استاندار آذربایجان شرقی که پیش از این از افتتاح این شریان مهم ارتباطی تا پایان شهریور ماه خبر داده بود، این بار به وعده تسریع در اتمام بسنده کرد.

حضور پزشکیان در کنار استاندار در حاشیه این بازدید از آنجایی مهم است که چندی قبل فیلمی در کانال اطلاع رسانی تبریزبیدار در تلگرام و اینستاگرام منتشر شد که حکایت از یک بام و دوهوای پیمانکار طرح در دو دیدار جداگانه با نمایندگان مردم تبریز داشت.

پزشکیان در این دیدار منتقدین را مورد هجمه قرار داد و عنوان کرد: در استان ۵۰۰ کیلومتر آزادراه داریم که این میزان در کل کشور ۱۲۰۰ کیلومتر است. منتقدین غیر از انتقاد و ناسزا حرف دیگری بلد نیستند. (فیلم را اینجا ببینید +)

ساکنان شهر جدید سهند در گفتگو با تبریزبیدار گلایه های مکرر خود از تعویق در افتتاح این آزادراه را اعلام و خواستار توجه جدی مسئولین به این پروژه مهم شده اند.

یک شهروند سهندی در اینت خصوص به تبریزبدیار می گوید: ما اهالی سهند از تبریز بیدار خواستاریم تا پیگیری های مکرر خود در مورد این پروژه را از استاندار و مسئولین شهر سهند پیگیری نمایند بلکه تا فصل زمستان حداقل یکی از مسیرهای رفت یا برگشت افتتاح شود.

 

Image title

 

وی تصریح می کند: ترافیک، تصادف، تلف شدن زمان مردم و آسیب های دیگر از جمله مشکلات مسیر فعلی تبریز-سهند است.

گفتنی است با توجه به جمعیت ۱۳۵ هزار نفری شهر جدید سهند، این طرح در زمره اولویت های طرح های توسعه استان قرار گرفته است، اما به علت تاخیر طولانی در بهره برداری از آن، گویا به مطالبه دست نیافتنی و دور و درازِ مردم منطقه تبدیل شده است.

انتهای پیام/ 

https://new.dana.ir/1527547
ارسال نظر
نظرات