شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان رضوی
ساعت: 12:21 منتشر شده در مورخ: 1397/09/02 شناسه خبر: 1431229
صبح امروز؛

همایش «محمد، بشیر وحدت» در مشهد برگزار شد

همایش «محمد، بشیر وحدت» در مشهد برگزار شد
همایش «محمد، بشیر وحدت» با حضور ۸۵۰ نفر از علما و روحانیون استان‌های خراسان رضوی، خراسان شمالی و خراسان جنوبی در مشهد برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از مشهدپیام، همایش «محمد، بشیر وحدت» صبح امروز با حضور ۸۵۰ نفر از علما و روحانیون استان‌های خراسان رضوی، خراسان شمالی و خراسان جنوبی در سالن ابن‌هیثم دانشگاه فرهنگیان مشهد برگزار شد.

انقلاب اسلامی همواره پیروز بوده است

آیت‌الله سیداحمد علم‌الهدی با بیان اینکه نمی‌‌توان ادعای مسلمانی داشت اما در جبهه مقاومت و استکبارستیزی حضور نداشت، افزود: در هیچ زمان دیگری مانند امروز دشمنان برای براندازی اسلام و پیامبر متحد نشده بودند، بنابراین باید مشخص کنیم در کدام جبهه قرار داریم.

نماینده ولی‌فقیه در خراسان رضوی با اشاره به اینکه امروز انقلاب اسلامی در موضعی مبارزاتی در مقابل کفر جهانی قرار دارد، اضافه کرد: انقلاب اسلامی در طول این ۴۰ سال همواره پیروز بوده است.

وی یادآور شد: طی این سال‌ها دشمن به‌سمت زوال و سستی رفته و در مقابل جبهه مقاومت و انقلاب اسلامی قدرتمندتر و پرعزت‌تر شده است.

نماینده ولی‌فقیه در خراسان رضوی تصریح کرد: نقطه نهایی مبارزه ما در برابر استکبار، جهانی‌شدن اسلام است.

کسی منکر وجود برخی از مشکلات در کشور نیست

حجت‌الاسلام حسین صفدری با بیان اینکه، همه رویکردهای آمریکا در ۴۰ سال اخیر در مقابل ایران شکست خورده، بیان کرد: جمهوری اسلامی ایران، امروز در حال برنامه‌ریزی برای ۵۰ سال آینده خود است.

عضو دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی، با اشاره به اینکه کسی منکر وجود برخی از مشکلات در کشور نیست، اظهار کرد: با وجود جنگ، فشار اقتصادی و تحریم وجود چنین مشکلاتی طبیعی بوده بنابراین نمی‌توان به‌راحتی برای رفع مشکلات اقدام کرد.

وی با اشاره به ادعای دروغ آمریکا در متهم کردن ایران برای ساخت سلاح هسته‌ای، همکاری با گروه تروریستی القاعده و نقض حقوق بشر، تأکید کرد: دروغ بودن این ادعاهای آمریکا بارها به ثابت رسیده است.

صفدری با اشاره به صحیح بودن اظهارات آمریکا درباره قدرت موشکی و نفوذ منطقه‌‌ای کشور، یادآور شد: توان موشکی کشور با سایر کشورهای منطقه قابل مقایسه نبوده و از نفوذ منطقه‌ای برای به‌ذلت کشاندن رژیم صهیونیستی استفاده می‌کنیم.

عضو دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی متذکر شد: وظیفه علما و روحانیون در شرایط فعلی امیدبخشی به جامعه، تعامل بیشتر با نسل جوان کشور، مقابله با جریانات افراطی و احساسی، افزایش روح تأمین منافع ملی در برابر منافع جزئی، محلی و قومی و حفظ اتحاد است.

مشکل دشمنان به‌خاطر اسلام سیاسی است

حجت‌الاسلام کاظم لطفیان با اشاره به اینکه مشکل دشمنان با ایران به‌خاطر اسلام سیاسی است، اضافه کرد: اسلامی که در مقابل تجاوز رژیم صهیونیستی بایستد، و نسبت به‌حقوق مردم یمن بی‌تفاوت نباشد توسط دشمنان اسلام بد معرفی می‌شود.

دبیر شورای برنامه‌ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت با بیان اینکه اسلام دارای هویت و سیاسی کام دشمنان را تلخ می‌کند، گفت: بنابراین علما وظیفه ترویج، تبلیغ و تبیین اسلام را دارند.

وحدت باعث ذلیل‌شدن دشمنان است
شیخ ماهر عبدالرزاق با اشاره به‌اینکه وحدت باعث ذلیل‌شدن دشمنان است، بیان کرد: مراسمات و همایش‌های بر پایه وحدت، دشمنان را خرد می‌کند.

رئیس حزب حرکت اصلاح و وحدت لبنان وضعیت کنونی لبنان را نسبت به سابق بهتر عنوان کرد و ادامه داد: با وجود وحدت، پیروزی‌های زیادی برای لبنان مقابل رژیم صهیونیستی حاصل شده است.
انتهای پیام/

 

https://new.dana.ir/1431229
ارسال نظر
نظرات