printlogo


کد خبر: 1623035تاریخ: 1399/04/12 10:14
راه‌اندازی بخش دیالیز بیمارستان رشتخوار مطالبه دیرینه بیماران است
عضو شورای شهر رشتخوار:
راه‌اندازی بخش دیالیز بیمارستان رشتخوار مطالبه دیرینه بیماران است
چوپی گفت: استقرار نمایندگی مسکن و شهرسازی با توجه به طولانی بودن مسیر و معضلات و مشکلات جاده ای جهت انجام امورات اداری در خواف و راه‌اندازی بخش دیالیز در بیمارستان حضرت زهرا(س) مطالبه دیرینه مردم منطقه در رشتخوار است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از صبح توس؛ محمد چوپی عضو شورای شهر رشتخوار شب گذشته در حاشیه دیدار مردمی نماینده شهرستان های خواف و رشتخوار در مجلس شورای اسلامی در جمع مردم روستای احمد آباد آستانه این شهرستان گفت: با توجه به فاصله طولانی و مشکلات ثبت اسناد مسکن و شهرسازی مردم در رشتخوار طی کردن مسافت طولانی به خواف برای مردم خصوصا در بخش جنگل بسیار دشوار است.


وی در ادامه افزود: در گذشته در بحث استخدام معادن و بکارگیری نیروهای تحصیل کرده و بیکار در منطقه رشتخوار به خوبی عمل نشده است، خواسته جوانان تحصیل کرده رسیدگی به وضعیت اشتغال در منطقه است.

عضور شورای شهر رشتخوار در ادامه با تاکید بر راه اندازی بخش دیالیز در بیمارستان حضرت زهرا(س) رشتخوار گفت: حضور پزشکان عمومی و متخصص نیز یکی از نیازهای امروز در رشتخوار است.

چوپی خواستار تامین مواد اولیه کارخانه های فولادی در رشتخوار شد و افزود: کارخانه های فولادی در بحث تامین مواد اولیه دچار مشکل هستند، معادن جهت تامین مواد اولیه کارخانه های فولادی در منطقه باید متعهدانه عمل کنند.

انتهای پیام/


لینک مطلب: https://new.dana.ir/News/1623035.html