printlogo


کد خبر: 1551966تاریخ: 1398/09/12 19:29
تشکیل پرونده تخلفاتی برای شرکت معتبر توزیع گاز در زاهدان
​مدیرکل تعزیرات حکومتی سیستان و بلوچستان خبر داد:
تشکیل پرونده تخلفاتی برای شرکت معتبر توزیع گاز در زاهدان
حیدر میرزایی گفت: برای یکی از شرکت های معتبر توزیع گاز در زاهدان پرونده تخلفاتی گران فروشی تشکیل شده و در حال بررسی است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حیدر میرزایی در گفت وگو با عصرهامون افزود: در حال حاضر بیشترین گزارش ها و شکایات شهروندان از نحوه توزیع گاز مایع در استان خصوصاً زاهدان است که شخصاً با حضور در ایستگاه های توزیع سیلندر و شرکت های عرضه کننده گاز مایع موضوع مورد بررسی قرار گرفت.

وی بیان کرد: تحویل سیلندر درب منزل شهروندان از مطالبات به حق مردم است که با حضور دادستانی، نیروی انتظامی و سازمان های متولی از جمله صنعت معدن و تجارت و استاندارد به دنبال تقویت و تحقق کامل آن خواهیم بود.

وی تصریح کرد: هزینه حمل تا درب منزل در قیمت نهایی سیلندر پیش بینی شده است و شهروند زمانیکه 7 هزار و 800 تومان برای هر عدد سیلندر 11 کیلویی پرداخت می کند باید شرکت عرضه کننده، سیلندر را درب منزل تحویل دهد. 

مدیرکل تعزیرات حکومتی در ادامه گفت: مجهز شدن شرکت های عرضه کننده گاز مایع به دستگاه کارت خوان نیز از موارد مهم و ضروری است که باید هرچه سریعتر محقق شود.

وی تصریح کرد: برخی سودجویی ها و سهل انگاری ها وجود دارد و عده ای در این میان اقدام به دلالی می کنند و با جدیت به این اشخاص هشدار داده می شود که با برخورد تعزیرات حکومتی روبرو خواهند شد.

میرزایی افزود: پرونده تخلفاتی برای یکی از شرکت های معتبر توزیع گاز مایع در تعزیرات حکومتی از حیث گرانفروشی و کم فروشی در شعبه تجدیدنظر در حال رسیدگی است که بزودی رأی آن صادر خواهد شد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان در پایان گفت: وظیفه اصلی تعزیرات حکومتی رسیدگی به پرونده های متشکله از سوی ضابطین است اما به درخواست شهروندان با حضور میدانی و مستقیم برای رفع این مشکل که سال ها در فصل سرما گریبانگیر مردم این استان شده است اقدام خواهیم کرد.

انتهای پیام/


لینک مطلب: https://new.dana.ir/News/1551966.html