printlogo


کد خبر: 1170تاریخ: 1392/04/08 13:52
پخش تصاویر هنجارشکنانه در بازی والیبال ایران و ایتالیا !
زیر ذره بین + تصاویر
پخش تصاویر هنجارشکنانه در بازی والیبال ایران و ایتالیا !
رسانه ملی در طول مسابقه والیبال ایران و ایتالیا تصاویر خارج از عرف تماشاگران را پخش نمود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی دانا ،  در  بازی والیبال ایران و ایتالیا  که با پیروزی قدرتمندانه والیبالیست های کشورمان به پایان رسید .اما در این میان سازمان صدا و سیما  بر خلاف رویه معمول کمترین سانسور را انجام داد و حتی از تصاویر تماشگران زن بی حجاب مقیم ایتالیا گزارش کاملی را ارائه کرد.

براساس این گزارش، پخش چنین تصاویری در یک مسابقه ملی که میلیونها نفر از مردم کشورمان در نقاط مختلف و سنین متفاوت بیننده آن هستند هنجارشکنی جدید رسانه ملی محسوب می گردد.

پخش این تصاویر از رسانه ملی باعث رسمیت بخشیدن و عادی سازی این تصاویر خارج از شرع و عرف در کشور می گردد.

 

 

این گزارش می افزاید، تعدادی از هموطنان که از تماس با سامانه ارتباط مردمی صدا و سیما 162  نتیجه ای نگرفته بودند در تماس با خبرنگار ما خواستار انعکاس این موضوع جهت جلوگیری از تکرار چنین اشتباهاتی شدند.

 

 

 

 

 

این روند که مدتی است شدت دوچندان به خود گرفته است در شبکه های جدید دیجیتال مانند IFILM  از میزان بالاتر برخوردار است و بعضاً باعث تعجب بینندگان قرار می گیرد.

واما جای این سوال باقی است که آیا این اشتباه فردی و سهوا  بوده است یا خیر ؟

این در حالی است که مقام معظم رهبری در دیدار خود با مسئولین رسانه ملی، آنها را از این امر نهی فرموده بودند و افزایش فساد را در برنامه های تلویزیونی به دلیل مقابله با ماهواره ها را " توجیهی غلط " دانستند.

 

البته این موضوع در حالی صورت میگیرد که چندی پیش در بازی  دو تیم اسپانیا و ایتالیا که به صورت زنده از شبکه سه سیما پخش می شد وقتی که  بازیکن تیم اسپانیا پنالتی خود را به گل تبدیل کرد تلویزیون برخلاف رسم معمول شادی تماشاگران زن را بلافاصله نشان داد.

 

  نکته عجیب اما آنجا بود که این تماشاگر شاد وخوشحال کسی نبود جز شکیرا، خواننده ی لاتین.

 

منبع : ره به ری

انتهای پیام/ی


لینک مطلب: https://new.dana.ir/News/1170.html