کد خبر: 1800454
وزیر صنعت، معدن و تجارت؛
نگرش دولت سیزدهم عدالت محوری است/پایانه صادراتی جنوب کرمان ۹۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد
سیدرضا فاطمی امین وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: دولت سیزدهم با منش عدالت محوری است بنابر این در بحث اشتغال بومی نیازمند آموزش هستیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از "راه آرمان" سیدرضا فاطمی امین وزیر صنعت، معدن و تجارت از طرح پایانه صادراتی جنوب کرمان با تولید سالانه ۶۷ هزار و ۲۰۰ و ۹۵ درصد پیشرفت فیزیکی بازدید کرد.

 
مسلم مروجی فرد رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان گفت: شرکت پایانه صادراتی ۱۵۰ میلیارد تومان اعتبار لازم دارد و تجهیزات از هلند وارد شده و هنوز نصب نشده اند کمک کنید تا زودتر به اتمام برسد.
 
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان افزود: مجری طرح پایانه صادراتی این منطقه را شرکت گلشن آرای ارم معرفی و ظرفیت تولید سالانه این طرح را ۶۷ هزار و ۲۰۰ تن اعلام کرده است.
 
مروجی اظهار کرد: پایانه صادراتی جنوب کرمان ۹۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و برای ۱۷۰ نفر نیز ایجاد اشتغال خواهد کرد.
 
وی میزان سرمایه گذاری طرح پایانه صادراتی جنوب کرمان را یکهزار و ۴۰۰ میلیارد ریال اعلام و بسته بندی انواع محصولات کشاورزی را خروجی این طرح عنوان کرد.
 
مروجی با بیان اینکه پایانه صادراتی جنوب کرمان سال ۱۳۹۳ مجوز فعالیت دریافت کرده است گفت: وضعیت تسهیلات ارزی این طرح یک و چهار میلیارد میلیون دلار است.
 
سیدرضا فاطمی امین وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: دولت سیزدهم عدالت محوری است و در بحث اشتغال بومی نیازمند آموزش هستیم که مسئولان و مدیران باید پیگیر این مسئله باشند و مردم منطقه هم باید تخصص‌هایی که لازم است را پیگیری کنند.
 
انتهای پیام/