کد خبر: 1595324
سلطانی‌فر:
۳۲۰ مکان در اختیار ستادهای مبارزه با کرونا قرار گرفت
وزیر ورزش و جوانان گفت: ۳۲۰ مکان در استان‌های مختلف در اختیار ستادهای مبارزه با ویروس کرونا قرار گرفته است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان مسعود سلطانی‌فر با بیان اینکه  320 مکان در استان‌های مختلف در اختیار ستادهای مبارزه با ویروس کرونا قرار گرفته است، گفت: در بعضی از استان ها با توجه به اینکه شاهد جاری شدن سیل بودیم تعدادی از سالن ها در اختیار امور مبارزه با سیل قرار گرفت. از 320 مکانی که در اختیار این ستادها قرار گرفته است حدود 120 مکان تاکنون مورد استفاده قرار گرفته که حدود 70 مکان شامل خوابگاه ها و اماکن ورزشی سرپوشیده برای امور قرنطینه و اسکان احتمالی سیل زدگان تجهیز شده اند. امیدواریم بتوانیم سریعتر شرایط را به حالت عادی برگردانیم.

وی افزود: تا زمانی که لازم باشد این مکان ها در اختیار ستادهای مربوطه خواهند بود. تمامی امکانات ما در بخش ورزش و همچنین سازمان مردم نهاد در این استان ها برای مقابله با کرونا فعال هستند. تعدادی در تولید ماسک، تعدادی در جمع آوری کمک های مردمی و تعدادی هم لوازم مختلف مورد نیاز مردم را توزیع می کنند.

 سلطانی‌فر تاکید کرد: حجم عملیات سازمان های مردم نهاد روز به روز بیشتر خواهد شد و امیدواریم در کنار مردم بر این ویروس منحوس غلبه کنیم و شاهد کاهش آسیب های آن باشیم.

وزیر ورزش و جوانان اظهار داشت: ما و خانواده و همکاران و مدیران ورزش همه در کمپین "در خانه بمانیم و ورزش کنیم" حضور داریم و موارد را رعایت می کنیم. خوشبختانه جامعه ورزش خیلی خوب وارد صحنه شده و تعداد زیادی از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش در این کمپین حضور پیدا کردند و با تهیه و پخش کلیپ های مختلف به مبارزه با این ویروس کمک کردند. برای ادامه امر مقابله با کرونا هم کماکان جامعه ورزش و بیش از سه هزار سازمان مردم نهاد در کنار مردم خواهند بود.

انتهای پیام/