کد خبر: 1564564
دستگیری سر شبکه تبلیغی سلطنت طلبان در مبارکه
فرمانده انتظامی استان اصفهان از دستگیری سردسته شبکه تبلیغی سلطنت طلبان با یک هزار و 57 عضو در عملیات پلیس امنیت عمومی شهرستان مبارکه خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار مهدی معصوم بیگی اظهار داشت: در پی ایجاد تجمعات غیرقانونی و آشوب‌های خیابانی در آبان ماه، شناسایی و دستگیری عوامل اصلی و پشت پرده این حوادث در دستور کار ویژه مأموران پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی استان اصفهان قرار گرفت.

فرمانده انتظامی استان اصفهان افزود: در همین راستا مأموران پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی شهرستان مبارکه با اشراف اطلاعاتی و رصد دقیق فضای مجازی موفق شدند سردسته شبکه تبلیغی سلطنت‌طلبان با یک هزار و 57 عضو که در یکی از شبکه‌های اجتماعی به صورت گسترده اقدام به تحریک مردم برای شرکت در تجمعات غیرقانونی می‌کرد را شناسایی و دستگیر کنند.

وی تصریح کرد: برابر اسناد و مدارک به دست آمده متهم با عوامل اپوزیسیون سلطنت‌طلب خارج از کشور ارتباط داشته و با قرار دادن تصاویر و کلیپ‌هایی از بازگشت نظام سلطنتی به ایران حمایت و به مقدسات نظام توهین می‌کرده است.

معصوم بیگی تحریک مردم به تجمعات غیرقانونی، آموزش شعارهای توهین‌آمیز نسبت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و مسئولان نظام و عضوگیری گسترده به منظور تبلیغ  علیه نظام را از دیگر اتهامات این فرد برشمرد و اظهار داشت: فرد مذکور پس از مواجهه با اسناد و مدارک پلیس به جرائم خود اقرار کرد که در این خصوص پرونده تشکیل و وی جهت اقدامات قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفت.

فرمانده انتظامی استان اصفهان خاطرنشان کرد: پلیس با هوشیاری و اشرافیت بالا هرگونه تحرک افراد اخلالگر در فضای حقیقی و مجازی را زیر نظر دارد و اجازه نا امن کردن فضای آرام کشور را به هیچ‌کس نخواهد داد.

انتهای پیام/