گروه : سیاسی
ظریف در بزنگاه‌های مختلف به دشمن پاس گل داده است/ هنوز چهلم حاج قاسم نگذشته وزیر خارجه دم از مذاکره با قاتلان این شهید بزرگوار می‌زند!
متن کامل میثاق نامه ائتلاف نیروهای انقلاب / تعهد بر وحدت و ارائه لیست واحد برای انتخابات مجلس +عکس
دم خروس اصلاحات بیرون زد؛ فریب انتخاباتی که عارف برملا کرد
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در جمع مسئولین بسیج رسانه:

هنر سپاه همیشه این بوده که جلوتر از زمان حرکت کرده است/ چرا عده ای در کشور دوستی‌سازی با آمریکا را تبلیغ می‌کنند؟

سرلشگر پاسدار دکتر محسن رضایی در جمع شرکت کنندگان دوره توانمندسازی مسئولین بسیج رسانه استانها گفت: امید و تدبیر واقعی در مبارزه با آمریکا شکل می گیرد. جنگ تمام عیار اقتصادی و فرهنگی پدید آمده و نیروهای انقلاب هر چه زودتر باید آرایش جدیدی را بگیرند. سومین جبهه حق وباطل تشکیل شده است.
عضو کابینه دولت های نهم و دهم:

کاندیدایی که با هزینه گزاف انتخاباتی می‌آید درد مردم را نمی‌داند

عضو کابینه دولت های نهم و دهم گفت: کاندیدایی که با هزینه گزاف انتخاباتی وارد مجلس شده باشد به طور قطع نمی‌تواند مدافع حقوق مردم و مستضعفین باشد؛ سؤال اساسی این است که چرا برخی برای ورود به مجلس هزینه‌های گزاف می‌کند.
واکنش مفتح به اظهارات اخیر ظریف در خصوص مذاکره با آمریکا؛

با قاتل شهید سلیمانی هیچ مذاکره ای نداریم

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس به اظهارات اخیر ظریف در خصوص مذاکره با آمریکا اشاره کرد و گفت: با توجه به حضور یکپارچه مردم در این راهپیمایی ها در حقیقت نظر مردم بلاواسطه بیان شد که با دشمن این ملت که دستش به خون سردار سلمیانی و همراهانش آغشته است، هیچ زمینه ای برای صحبت و مذاکره وجود ندارد.
سردار نقدی:

ترور شهید حاج قاسم سلیمانی یکی از نتایج مذاکره با آمریکا بود

معاون هماهنگ کننده سپاه گفت: ترور سردار شهید حاج قاسم سلیمانی توسط امریکایی ها، حرکت مقاومت و انقلاب اسلامی را در مدار جدیدی قرار داد.
واکنش سرلشکر سلامی به تهدید آمریکا:

اگر فرماندهان ما را تهدید کنند جان هیچ فرمانده آمریکایی در امان نخواهد بود

فرمانده کل سپاه با اشاره به تهدید فرماندهان سپاه از سوی آمریکایی‌ها، خطاب به آنان هشدار داد: کسانی که فرماندهان ما را به ترور تهدید کرده‌اند، اگر زنده بمانند قطعا از این گفته خود پشیمان خواهند شد.
تجمع مقابل وزارت خارجه؛

مردم و دانشجویان: ظریف بابت اظهاراتش عذرخواهی کند

جمعی از دانشجویان، طلاب و مردم عصر امروز در اعتراض به اظهارات اخیر محمدجواد ظریف درباره امکان مذاکره با آمریکا مقابل ساختمان وزارت خارجه تجمع کردند.
موسوی:

ترامپ فقط کاباره‌داری بلد است

سخنگوی وزارت امور خارجه تصریح کرد: من تعجب نکردم که ترامپ به هدف قرار دادن ۵۲ نقطه اعتراف کرد؛ رئیس جمهوری که فقط کاباره داری بلد است را چه به سخن گفتن از فرهنگ و هویت ملی؟!
معاون استان‌های شورای ائتلاف نیروهای انقلاب مطرح کرد:

مشخص شدن کاندیداهای ائتلاف نیروهای انقلاب در ۱۵۰ حوزه انتخابیه

قدیمی با اشاره به آغاز نظرسنجی درباره اقبال عمومی کاندیداهای انقلابی در استان ها گفت: بر اساس نتایج نظرسنجی‌هایی که تا کنون اعلام شده بالای 70 درصد کاندیداهای معرفی شده ما به نظرسنجی، جزو نفراتی هستند که احتمال رای آوری آنها بالاست.
سردار سلامی:

بسیج نقطه کانونی عزت امت اسلامی است

فرمانده کل سپاه گفت: بسیج عنوان نقطه کانونی عزت امت اسلامی و باعث وحدت نیروهای ارزشمند انقلاب اسلامی است.
بادامچیان:

اصلاح‌طلبان در تهران بیش از ۱۳۰ نامزد تأیید صلاحیت شده دارند

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: اکنون برای هر کرسی نمایندگی مجلس، ۱۷ نامزد ثبت‌نام کرده‌اند که اصلاح‌طلبان در تهران بیش از ۱۳۰ نامزد تأیید صلاحیت شده دارند که افراد گمنامی هم نیستند.
واکنش روزنامه‌ها به مصاحبه ظریف درباره مذاکره با قاتل حاج قاسم؛

اصل مطلب را بگو آقای ظریف!/ نیاز به یک وزیرخارجه هوشمند داریم

روزنامه کیهان نوشت: « هنوز چند هفته از جنایت آمریکا و شهادت سردار سلیمانی نگذشته که ابتدا آقای روحانی و سپس آقای ظریف، پالس مذاکره به قاتلان آن شهید می‌فرستند؛ بی‌تردید نتیجه این رفتار و گفتار، تشویق جنایتکاران به تحریم و ترور و جنایت بیشتر است.»
کنایه روحانی به نظارت شورای نگهبان:

جای مجری و ناظر انتخابات عوض شده است

رئیس‌جمهور گفت: می‌خواهم ‏از تمام ملت ایران خواهش کنم؛ برویم پای صندوق رای، ولو اینکه گله داشته باشید؛ نباید با صندوق رای قهر کرد.
امنیت ملی در محاصره اشتباه استراتژیک دولت؛

کاهش بودجه دفاعی کشور دشمن را جسورتر کرد!

کاهش بودجه دفاعی بدون شک یکی از عوامل تشجیع آمریکا در ارتکاب جنایت اخیرش در به شهادت رساندن سردار بزرگ ایرانی جبهه مقاومت بود که زنگ خطری برای امنیت ملی است.
عضو جامعه روحانیت مبارز :

کشور با گفتار درمانی اداره نمی‌شود/ دلخوش به اروپا نباشیم

حجت الاسلام سیدرضا اکرمی در رابطه با سیاست اروپایی‌ها در دوران بعد از خروج آمریکا گفت: باید هرچه می‌توانیم گلیم‌مان را از اروپا جدا کرده و دلمان را به آنها خوش نکنیم.
برخی منابع خبر دادند؛

انتصاب حاشیه دار در بیمه ملت

برخی منابع خبر دادند با برکنار شدن مدیرعامل بیمه ملت، قرار است امین احمدیان، همسر بهاره هدایت جایگزین وی شود.