گروه : استانها
خروج نیروهای نظامی آمریکا خواسته اصلی عراقی‌هاست/ راهپیمایی عراق بی‌سابقه‌ترین اجتماع ضداستعماری در غرب آسیا بود
قیمت‌هایی که بالا می‌رود و خریدارانی که پا پس می‌کشند
کارت کولبری؛‌ آخرین تدبیر دولتی‌ها برای سامان دادن به وضعیت معیشت کوله‌بران
استمرار پیگیری رسانه‌ای؛

چتر عدالتِ دستگاه قضا، این بار بر سر مردم محروم شورجه+فیلم و عکس

با اینکه این روزها شاهد مبارزه جدی دستگاه قضا با مفسدین اقتصادی هستیم و این مبارزه جدی با مفاسد امید را در دل آحاد مختلف مردم زنده کرده است اما دادستان زنجان در کنار مبارزه با مفاسد به عنوان مدعی العموم به کمک مردم محروم هم آمده است، مردمی که سالهاست در بیخ گوش شهر زنجان از کمترین امکانات بی بهره بودند.
هشتگ یازده؛

مجلس دهم به یک پایگاه رأی برای دولت تبدیل شد/ سوء استفاده از معادن و تنوع قومیتی رودبار در زد و بندهای انتخاباتی+ فیلم

کارشناس فعال سیاسی ـ اجتماعی رودبار با بیان اینکه وجود تیم و جریان سیاسی در رودبار بعنوان لیدر انتخاباتی نقش مؤثری در انتخابات و بازی با تنوع قومیتی و اقوام دارد، بیان کرد: تحریک اقوام علیه یکدیگر، اختلاف افکنی، شایعه پراکنی از جمله اقدامات این لیدرها است‌.
مسئول بسیچ جامعه زنان ناحیه بسیج سلمان مشهد:

توزیع ۱۲۰۰ بسته نان نذری برای محرومان توسط جهادی‌های مشهد

زهره خدابخشی گفت: به مناسبت شهادت حضرت زهرا(س) خواهران بسیجی به صورت جهادی در مساجد پخت نان نذری را انجام و توزیع ۱۲۰۰ بسته نان نذری برای محرومان را انجام می‌دهند.
اینفلوئنسرهای گردشگری در راه سرزمین پارس؛

مهمانسرایی به وسعت ایران آماده پذیرایی از گردشگران

با توجه به جاذبه های دیدنی ایران لازم است که با همکاری و هم اندیشی مسئولان این صنعت سبز به زردی نرود و به جایگاه واقعی خود سوق داده شود.
در پی پافشاری عجیب دولت برای تصویب یک طرح مطرح شد؛

دست رد مجلس به قانون تبعیض مالیاتی و استخدامی دولت

دولت در جریان تسلیم بودجه ۹۹ به مجلس خواستار اعطای اختیاراتی در حوزه قوانین اداری، استخدامی و مقررات عمومی دولت در ماده «۲۶» لایحه مالیات بر ارزش افزوده، به سازمان امور مالیاتی کشور شد که پذیرفته نشد.
وقتی عدم نظارت‌ها برای ساختارشکنان حاشیه امن می‌سازد؛

کلوت‌های شهداد؛ حیات خلوت تورهای غیرمجاز

عدم نظارت کافی بر عملکرد تورهای گردشگری و مناطق تفریحی و پر تردد برون شهری موجب شده تا مناطق گردشگری به حیات خلوت تورهای غیرمجاز تبدیل شود.
به‌دنبال تورم مسکن؛

قیمت‌هایی که بالا می‌رود و خریدارانی که پا پس می‌کشند

جهش بیش از حد قیمت مسکن سوالات بی‌شماری درباره آینده بازار مسکن و همچنین چشم‌انداز خانه‌دار شدن خانوارهای دارای درآمدهای متوسط و پایین در ذهن مردم ایجاد کرده است.
رسمیت بخشی به کولبری توهین به مردم کردستان نیست؟!

کارت کولبری؛‌ آخرین تدبیر دولتی‌ها برای سامان دادن به وضعیت معیشت کوله‌بران

دولت می خواهد کارت کولبری به کولبران تعلق گیرد و خیلی ساده انسانی از سرناچاری و برای لقمه ای نان، همه شخصیت و مقام و منزلت خود را بدهد تا رسما او را بارکش بخوانند این بخشی از پروسه یک پروژه است.
مدیرعامل موسسه "مکس" در استان قزوین:

۸۰درصد بیماری‌های سرطان قابل درمان است/ از هر ۱۰بیمار سرطانی هشت نفر بهبود کامل می‌یابند

مدیرعامل موسسه "مکس" در استان قزوین گفت: حدود ۸۰ درصد از بیماری‌های سرطان در مراحل اولیه قابل درمان هستند یعنی طبق آمار و پرونده‌های موجود از هر ۱۰ بیمار هشت بیمار بهبود کامل می‌یابند.
کنایه امام جمعه سرایان به ظریف در خصوص مذاکره با قاتل حاج قاسم؛

خباثت‌های آمریکا و اروپا علیه ملت ایران کافی نیست؟

حجت‌الاسلام سنجری با بیان این‌که آمریکا و اروپا هیچ زمانی منافع خود را فدای منافع ایران نخواهند کرد گفت: چرا دولت‌مردان از جیب ملت خرج می‌کنند؟ آیا این همه خیانت‌ها و خباثت‌های آمریکایی‌ها و اروپایی‌ها علیه مردم ایران کافی نیست؟
در واکنش به پالس مذاکره وزیر خارجه به ترامپ مطرح شد؛

جمهوری اسلامی هیچ زمانی مذاکره با آمریکا را در دستور کار خود قرار نمی‌دهد/ صحبت از مذاکره؛ نشانه ضعف دستگاه دیپلماسی

انتشار اظهارات و مواضع محمدجواد ظریف با یک رسانه خارجی که در آن صراحتاً به محتمل بودن مذاکره با آمریکا بعد از شهادت سردار بزرگ کشورمان، حاج قاسم سلیمانی، اشاره کرده است، با موجی از واکنش‌های چهره‌های سیاسی روبرو بوده است.
مدیرکل محیط زیست استان مرکزی خبر داد؛

صنایع دشت شازند منشأ بوی نامطبوع در اراک/اراکی ها امسال ۴۱ روز در هوای آلوده نفس کشیده‌اند

مدیرکل محیط زیست استان مرکزی با اشاره به بوی نامطبوعی که از شب گذشته در برخی مناطق شهر اراک منتشر شده، تصریح کرد: با بررسی های انجام شده مشخص شد که این بو از صنایع مستقر در دشت شازند به سمت اراک می آید.
مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان:

سیره شهید حاج قاسم سلیمانی شیوه پارسایان مجاهد است

مدیر کل تبلیغات اسلامی کردستان گفت: روح شهید سلیمانی و دیگر شهیدان اسلام همیشه در جسم و جان مجاهدان خواهد ماند و با به شهادت رسیدن وی شهید سلیمانی ها به پا خواستند تا در مقابل دشمنان این نظام و اسلام قدم علم کنند.
امام جمعه سربیشه:

خروش میلیونی مردم عراق از برکت خون شهیدان سلیمانی و ابومهدی‌المهندس است

حجت‌الاسلام نجمی‌پور گفت: حضور میلیونی مردم عراق از برکت خون سردار شهید سلیمانی و شهید ابومهدی‌المهندس است که اتحاد را در ایران و عراق رقم زد.
حسرت ماندگار نخلکاران بلوچ؛

نبود صنایع تبدیلی خرما و سود کلانی که تجار پاکستانی به جیب می‌زنند

نبود امکانات مناسب بسته‌بندی، نگهداری و صادرات، باعث شده تا کشاورزان نخلکار سیستان و بلوچستان تولیدات خود را به قیمت اندک قبل از زمان برداشت به صورت سلف به خریداران کرمانی یا پاکستانی بفروشند.