گل دقیقه 96 کرونا؛

مسافران کرونایی جاده‌ها را در اختیار گرفتند/ دوباره کرونا اوج می‌گیرد؟

در حالی که همه کشورها با ورود به فصل گرما توانستند تا حد زیادی کرونا را کنترل کنند اما آمار مبتلایان به کرونا در ایران بعد از یک دوره کاهشی شدن، دوباره رو به افزایش است.
۱۳۹۹ پنج شنبه ۱۵ خرداد 10:27
دانا گزارش می‌دهد؛

حذف سفره کوچک نوزادان از یارانه نقدی/ وقتی دولت نگران کاهش جمعیت نیست!

تعیین تکلیف ماجرای یارانه نوزادان تازه متولد شده بی شک یکی از دغدغه های امروز خانواده ها است، یارانه ای که تا پیش از بالا رفتن نرخ تورم، نقش کوچکی در رونق سفره های مردم داشت و حالا همین رقم ناچیز هم کارش به اما و اگر کشیده است.
۱۳۹۹ سه شنبه ۱۳ خرداد 11:34
دانا گزارش می دهد؛

تمام اقدامات آمریکا علیه نفتکش‌های ایران؛ از تهدید تا پیشنهاد پرداخت رشوه

براساس گزارش رسانه های بین الملل به جز 5 نفتکش ایرانی عازم به ونزوئلا دو نفتکش یونانی نیز درحال ارسال بنزین به ونزئولا بودند که با تهدید امریکا حرکت خود را متوقف کرده اند؛ رفتار شناسی آمریکایی ها نشان می دهد این کشور به جز تهدید کشورها سابقه پرداخت رشوه را نیز در پرونده خود دارد.
۱۳۹۹ شنبه ۱۰ خرداد 12:01
دانا گزارش می دهد؛

روح غرب وحشی از دل مینیاپولیس بیرون زد/ گلوی مرد سیاه پوست زیر زانوی پلیس اتوکشیده آمریکایی + تصاویر

در چهارمین روز اعتراضات به قتل نژادپرستانه "جورج فلوید" توسط پلیس، تجمع معترضان در نزدیکی کاخ سفید به بسته شدن این ساختمان منجر شد.
۱۳۹۹ شنبه ۱۰ خرداد 09:15
دانا گزارش می دهد؛

برزخی که متولیان سند 2030 برای جوانان در ایران بوجود آورده‌اند

فضای اجتماعی فرهنگی این روزها خود به خود باعث ایجاد آگاهی و بلوغ زودرس در کودکان و نوجوانان می شود، اما عده ای هم سعی کرده اند بدون در نظر گرفتن شرایط فرهنگی و اجتماعی کشورمان این ماجرا را تشدید کرده و فضای آشفته بوجود بیاورد که متاسفانه از دل آن ماجراهای تلخی همچون مسئله رومینا اشراقی بیرون می آید.
۱۳۹۹ چهارشنبه ۷ خرداد 11:20
دانا گزارش می دهد؛

ماجرای تلخ «غیزانیه» و لزوم روی کار آمدن دولت جوان انقلابی/ لیبرال‌ها چگونه زمینه مانور ضدانقلاب را فراهم کردند؟

ماجرای غیزانیه و موارد مشابه آن نشان می دهد آنچه امروز کشورمان به شدت نیاز دارد روی کار آمدن یک دولت جوان انقلابی است که همواره مورد تاکید رهبر معظم انقلاب نیز قرار گرفته است.
۱۳۹۹ سه شنبه ۶ خرداد 13:23
دانا گزارش می دهد؛

مجلس یازدهم برای اصلاح شیوه سهمیه بندی بنزین دست به کار خواهد شد

ظاهرا مجلس یازدهم قرار است چند طرح اقتصادی را در سال جاری در اولویت کاری خود قراردهند که یکی از این طرح ها اصلاح شیوه سهمیه بندی بنزین است.
۱۳۹۹ سه شنبه ۶ خرداد 09:14
داناگزارش می دهد؛

افزایش ذخیره طلا حتی در شرایط تحریم/ صادرات 186 میلیون لیتر بنزین به ونزوئلا

براساس گفته مسئولان شرکت ملی نفتکش ایران فردا اولین نفتکش ایرانی به ونزوئلا می رسد و قرار است در طول این مدت 186 میلیون لیتر بنزین به ونزوئلا صادر شود.
۱۳۹۹ شنبه ۳ خرداد 11:14
دانا گزارش می دهد؛

اصلاح طلبان دست بردار «کاندیدای اجاره‌ای» نیستند

اصلاح طلبان که در انتخابات‌های ریاست جمهوری سال 92 و 96 از کاندیدای اجاره ای استفاده کردند و دولت نیز بر اساس رویکرد آنها عمل کرد حالا به نظر می رسد به دنبال استفاده از کاندیدای قرضی دیگری هستند.
۱۳۹۹ چهارشنبه ۳۱ ارديبهشت 10:19
دانا گزارش می دهد؛

سنگ محک اروپایی‌ها در برجام / سرنوشت برنامه جامع اقدام مشترک چه خواهد شد؟

اروپایی ها نه از جانب آمریکا بلکه از جانب ایران و جامعه جهانی هم این روزها تحت فشار هستند. آنها اگر موضوع تحریم تسلیحاتی ایران را با خواسته دولت ترامپ پیش ببرد عملا چیزی در برجام باقی نخواهد ماند و موضوع حمایت از این سند توافق که اروپایی ها مدعی آن بودند به طور کلی شکسته می شود.
۱۳۹۹ چهارشنبه ۳۱ ارديبهشت 09:28