سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تهران در گفت‌وگو با دانا مطرح کرد؛

دلیل آتش‌سوزی‌های اخیر تهران چیست؟/ رسانه‌ها درباره مقابله با حوادث، فرهنگ‌سازی کنند

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران برخورد صاعقه با زمین و وجود خطاهای انسانی را از علل اصلی آتش سوزی مراتع و فضاهای جنگلی و سبز تهران بر شمرد و عنوان کرد: به طور قطع هر چه میزان بارندگی بالا باشد میزان علف‌های هرز افزایش یافته و این‌ها در برخی موارد منجر به آتش‌سوزی می‌شوند.
۱۳۹۹ جمعه ۱۶ خرداد 10:51
موسوی در گفتگو با دانا:

مشکل آب بیشتر روستاهای غیزانیه تا 2 هفته آینده برطرف می‌شود/ پیگیری مجلس برای تحقق «سهم آلایندگی» خوزستان

سید نظام الدین موسوی، نماینده مردم تهران در مجلس پس از بازدید از مناطق محروم اطراف اهواز گفت: پروژه‌های آب‌رسانی به روستاهای غیزانیه به خاطر نبود بودجه متوقف شده بود که مشکل آب بیشتر روستاهای غیزانیه تا 2 هفته آینده برطرف می‌شود.
۱۳۹۹ چهارشنبه ۱۴ خرداد 22:42
حجت الاسلام حاجتی در گفتگو با دانا:

همچنان پژواک جمله "آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند" شنیده می‌شود/ مواضع رهبر انقلاب، «امام خمینی(ره)» را از هر دوره‌ای زنده‌تر کرده است

نویسنده کتاب عصر خمینی با اشاره به اینکه امروز نفت کش های جمهوری اسلامی ایران 14 هزار کیلومتر را طی کرده و در دریای کارئیب که حیاط خلوت آمریکاست محموله های سوختی تحویل می دهند گفت: ارتش ایالات متحده آمریکا در برابر این اقدام هیچ غلطی نمی تواند بکند یعنی 30 سال بعد از ارتحال امام، همچنان پژواک سخن ایشان، که آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند شنیده می شود.
۱۳۹۹ سه شنبه ۱۳ خرداد 08:43
یک کارشناس اقتصادی در گفتگو با دانا:

دولت‌ها با افزایش تورم دست در جیب مردم می‌کنند/ سیاست‌های اقتصادی در جهت منافع ثروتمندان است

میثم موسایی، استاد دانشگاه تهران با بیان اینکه تورم و سیاست‌های تورم‌زا علت اصلی عدم تحقق سیاست‌های رفاهی و عدالت است؛ گفت: استقراض از بانک مرکزی و چاپ پول باعث ایجاد تورم می‌شود و دولت با این اقدام که ارزش پول ملی و قدرت خرید خانوارها را کاهش می‌دهد و بدون اینکه بخواهد مالیاتی بگیرد دست در جیب مردم می‌کند.
۱۳۹۹ سه شنبه ۱۳ خرداد 08:14
آسیب شناسی مجلس دهم -4

تجری: جناح بندی های سیاسی استیضاح های مجلس دهم را به نتیجه نرساند

نماینده مجلس دهم گفت: اگر به عنوان یک عضو این کمیسیون به عملکرد آن اعتماد داشتم سال آخر مجلس از عضویت خارج نمی شدم.
۱۳۹۹ دوشنبه ۱۲ خرداد 10:30
یک کارشناس اقتصادی در گفتگو با دانا:

سیاست‌های اقتصادی دولت در شرایط تحریم و کرونا هم مانند روزهای عادیست

عبدالمجید شیخی، کارشناس اقتصادی در خصوص تولید در شرایط کرونا گفت: عملکرد دولت در راستای تولید بسیار کمرنگ است و ظاهرا دولت اعتقادی به تولید ندارد و بررسی ها نشان می دهد که سیاست های اقتصادی این دولت در شرایط تحریم و کرونا هم مانند روزهای عادی است.
۱۳۹۹ دوشنبه ۱۲ خرداد 08:24
«فواد ایزدی» در گفتگو با دانا:

ترامپ برای پیروزی در انتخابات تروریسم‌نژادی را ترویج کرد/ وضعیت فعلی در آمریکا نتیجه تفکر داروینیسم است

کارشناس مسائل آمریکا با بیان این‌که ساختار نژادپرستی در رژیم آمریکا ریشه دوانده است، گفت: ترامپ با ادبیات "ضدیت با رنگین پوستان" رئیس جمهور شد؛ ترامپ چه نسبت به اسپانیایی تبارها و چه نسبت به سیاه‌پوستان «تروریسم نژادی» را ترویج می‌کرد و در واقع کشور را به شدت دو قطبی کرده بود.
۱۳۹۹ يکشنبه ۱۱ خرداد 10:19
کدخدایی عنوان کرد

سفر آیت الله جنتی دلیل عدم حضور در جلسه افتتاحیه مجلس یازدهم/ در بیان دلایل ردصلاحیت نمایندگان به قانون عمل کردیم

سخنگوی شورای نگهبان درباره دلایل عدم حضور دبیر شورای نگهبان در جلسه افتتاحیه مجلس یازدهم گفت: از شورای نگهبان آیت‌الله جنتی و بنده دعوت شده بودیم، آیت الله جنتی مسافرت بودند و نمی‌توانستند تشریف بیاورند .
۱۳۹۹ شنبه ۱۰ خرداد 20:02
آسیب شناسی مجلس دهم -3

مجلس دهم از چشم مردم افتاد/ باور نمی کنم که نماینده ای رای خود را بفروشد

وی در پاسخ به اینکه گفته می شود در مجلس دهم رای نمایندگان برای استیضاح و سوال از وزرا خرید و فروش می شد، عنوان کرد: باور نمی کنم که نماینده ای رای خود را بفروشد.
۱۳۹۹ شنبه ۱۰ خرداد 09:44
یک منبع آگاه قضایی در گفت‌وگو با دانا مطرح کرد؛

خبر خودکشی پدر "دختر تالشی" کذب است

یک منبع قضایی آگاه در پاسخ به این سوال که گفته می شود امروز پدر رومینا در زندان اقدام به خودکشی کرده است، تصریح کرد: چنین خبری از اصل تکذیب می شود و صحت ندارد.
۱۳۹۹ پنج شنبه ۸ خرداد 13:31